Miłosna historia z tajemnicą w tle

Nora Roberts słynie z pisania intrygujących, chwytających za serce powieści o miłości. Jej seria “Zamek Calhounów” przyciąga uwagę rzeszy czytelników. “Catherine” jest jedną z książek opowiadającą o tym wątku. Czy damy się ponieść wyobraźni i spróbujemy zrozumieć, co skrywają serca bohaterów?

“Catherine”

Catherine jest jedną z sióstr Calhoun, która jest gotowa stawić czoła wielu przeciwnościom, by bronić swojej rodzinnej posiadłości. Rezydencja znajduje się na skalistym urwisku w stanie Maine i skrywa w sobie wiele sekretów. W jej murach nadal żyje legenda o niespełnionej miłości i ukrytych szmaragdach. Posiadłość, nazywana inaczej Towers wymaga coraz większych kosztów utrzymania. Wszystkie cztery siostry rozważają możliwość odsprzedania rezydencji. Catherine jako jedyna usilnie się temu sprzeciwia. Nie wyobraża sobie, by Towers, które przedstawia wszystkie rodzinne sekrety i jest jej oczkiem w głowie stało się najzwyklejszym hotelem.

Towers

Trenton St. James jest słynnym magnatem hotelowym, który nie kryje swojego zainteresowania rezydencją panien Coulhen. Catherine nie potrafi pogodzić się z faktem, że mężczyzna mógłby uczynić z jej ukochanego domu kolejny z wielu hoteli. Jednak im bardziej go poznajemy, tym szybciej zmieniamy o nim zdanie. Okazuje się bowiem, że pan Trenton St. James jest nie tylko biznesmenem, który twardo stąpa po ziemi i broni swoich interesów. W mężczyźnie bije wrażliwe, romantyczne serce, które w pewnym momencie zaczyna się zwracać w stronę panny Catheriny. W jaki sposób potoczą się losy kobiety? Czy zdoła obronić swoją ukochaną rezydencję? I czy znajdzie szczęście w ramionach biznesmena? Jak bardzo życie potrafi nas zaskoczyć?

Książka na wieczór

Catherine” Nory Roberts to doskonała lektura na zbliżający się wieczór. Wciągająca, subtelna, z rodzinną tajemnicą w tle. Opowiada o życie czterech sióstr, które za wszelką cenę starają się pogodzić miłość do rezydencji oraz koszty, które przekraczają ich najśmielsze wyobrażenia. Znajdujemy się nad skalistym urwiskiem, które zapiera dech w piersiach i rodzi pokorę. Przyglądamy się życiu kobiet i miłości, która niespodziewanie wkrada się w codzienność jednej z nich. Przed nami przyjemna, kojąca powieść, która doskonale nadaje się na długi, leniwy wieczór. Zrelaksujemy się, zagłębimy w świat panien Calhoun i szybko odkryjemy, że nie chcemy się z niego wydostawać. Fascynująca budowla, intrygująca legenda rodzinna i namiętna miłość – a to wszystko na tle doskonałego krajobrazu.

Szkoła - diana.grytsku z pl.freepik.com